NASTĘPNY MECZ

SPONSORZY

LICZNIK

od 2-11-2008
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj143
mod_vvisit_counterWczoraj305
mod_vvisit_counterTen tydzień1531
mod_vvisit_counterTen miesiąc3689
mod_vvisit_counterWszystkie826270
To już jest koniec ..... PDF Drukuj Email
Wpisany przez Moderator   
czwartek, 05 kwietnia 2018 15:20

 

Członkowie Stowarzyszenia Sympatyków Sportu Żużlowego „Skorpiony” na walnym zebraniu w dniu 17 marca 2018 podjęli trudną decyzję o likwidacji kibicowskiego stowarzyszenia, które działało w Poznaniu od 2007 roku. Taki krok wymusiła zmniejszająca się frekwencja aktywnych działaczy stowarzyszenia i związane z tym trudności w prowadzeniu dalszej działalności w takich ramach organizacyjnych. Być może formuła naszego stowarzyszenia po kilku latach nieobecności speedwaya wyczerpała się, a okres jaki upłynął od reaktywacji tego sportu w Poznaniu jest zbyt krótki, aby podjąć aktywne działanie. Niestety mimo naszej dużej aktywności w tym czasie, nie udało się przyciągnąć odpowiedniej liczby młodych osób, które w działalności kibicowskiej są przecież najważniejsze. Mamy jednak nadzieję, że na Golaju wykształci się grono wiernych sympatyków, którzy w sposób dobrze zorganizowany będą prowadzić doping naszej drużyny.

Żegnając się z wszystkimi, którzy dobrze życzyli naszemu stowarzyszeniu lub po prostu interesowali się jego działalnością, pragniemy podziękować za tych minionych prawie 11 lat wspólnej pasji, sportowych emocji i działań, które teraz krótko podsumujemy.

O naszej działalności cały czas można poczytać na naszej stronie w dziale O NAS jak również zobaczyć zdjęcia z meczów, wyjazdów i akcji promujących speedway w Poznaniu.

Naszym Sponsorom za te wszystkie lata współpracy – DZIĘKUJEMY !!!